Wyprowadzanie zaległości

Zapewniamy profesjonalne wyprowadzanie zaległości

Nasza obsługa księgowa nie ogranicza się jedynie do prowadzenia ksiąg przychodów i rozchodów czy bieżących rozliczeń. Oferujemy skuteczne wyprowadzanie zaległości różnego rodzaju, m.in. podatkowych, ZUS i kadrowo-płacowych dla firm ze wszystkich branż na terenie Warszawy.

W ramach świadczonych usług sprawdzamy kompletność zapisów, weryfikujemy prawidłowość rozliczeń oraz przygotowujemy i składamy korekty deklaracji podatkowych czy ZUS, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi. W imieniu naszych Klientów kontaktujemy się z urzędami i instytucjami, wyjaśniamy zaistniałe problemy i odpowiadamy na pisma.

 

Gwarantujemy bezpieczeństwo

Nasze warszawskie biuro GEM zajmie się wykonaniem okresowego przeglądu ksiąg rachunkowych prowadzonych przez Państwa firmę, w celu wykrycia i usunięcia wszystkich ewentualnych nieprawidłowości. Obsługa księgowa prowadzona jest przez kadrę specjalistów, z bogatym doświadczeniem w świadczeniu usług z zakresu rachunkowości, przy użyciu nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Proponujemy sprawne, a przede wszystkim skuteczne wyprowadzanie zaległości – dzięki takiej obsłudze możemy ochronić Państwa przedsiębiorstwo przed niebezpieczeństwem oraz sankcjami w przypadku kontroli dokonywanych przez instytucje - Urząd Skarbowy lub Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

 

Kompleksowo realizujemy zlecenia księgowe

Do naszych podstawowych usług należy kompletna i skrupulatna obsługa księgowa, a tym samym wyprowadzanie zaległości. W ramach przeprowadzanych działań sprawdzamy, czy zapisy w księgach, dokumenty i najważniejsze akta firmowe są prawidłowe i zawierają kompletne informacje.

Weryfikujemy również prawidłowość rozliczeń dokonywanych przez firmę do czasu podjęcia współpracy. Zajmiemy się przygotowaniem oraz złożeniem korekty deklaracji podatkowych i ZUS dla firm działających na terenie Warszawy. Prowadzimy też dalsze postępowanie, w taki sposób aby uniknąć bądź zminimalizować sankcje karno-skarbowe nałożone na Klienta. Zapewniamy reprezentację i pomoc we wszelkich kontaktach z Urzędem Skarbowym oraz ZUS.

 

Służymy natychmiastową pomocą 

Na tle innych firm z Warszawy wyróżnia nas indywidualne podejście do Klienta oraz szybkość podejmowania działań. Wiąże się to z doświadczeniem, jakie dało nam wyprowadzenie zaległości firm rożnej wielkości, funkcjonującymi w różnych branżach.

Jeżeli w Państwa firmie powstały jakiekolwiek zaległości lub też nie są Państwo pewni, czy rozliczenia są prowadzone w prawidłowy sposób, nasze biuro rachunkowe zajmie się rozwiązaniem problemu. Usługi księgowe prowadzone przez naszych pracowników gwarantuje działania nie tylko na rzetelne i zgodne z obowiązującymi przepisami, ale również niezwłoczne rozwiązanie danego problemu.

 

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zadzwoń do nas: tel. 22 614 14 94, 501 576 846 lub napisz e-mail: biuro@gem-finanse.pl