Księgowość

 

Zapewniamy szeroki wachlarz usług rachunkowych i księgowych

Zapewniamy wykonanie podstawowych operacji rachunkowych, które polegają na realizowaniu rozliczeń podatków, sprawozdań i deklaracji, kontrolę należności, optymalizację i kontrolę kosztów oraz planowanie dalszego rozwoju firmy. Dokonujemy szerokich analiz pod katem konieczności wprowadzania zmian.

 

Zatrudniamy rzetelnych doradców księgowych

Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie z zakresu pełnej księgowości, tworzymy kadrę profesjonalistów. Czujemy się w pełni odpowiedzialni za Twoje finanse. Z nami współpraca jest bezpieczna. Jeśli nie będziesz zadowolony z naszych usług, możesz ubiegać się o odszkodowanie z tytułu nieprawidłowej pracy biura. Z nami oszczędzasz swój cenny czas. Zamiast tracić go na mozolne operacje księgowe, możesz spożytkować go na inne prace w Twojej firmie. Korzystając z naszego biura rachunkowego, powierzasz księgowość własnej firmy specjalistom, którzy znają prawo podatkowe i prawo gospodarcze. Systematycznie uzupełniają wiedzę poprzez profesjonalne szkolenia.

 

Cenimy Twój czas i Twoje potrzeby

Do każdego zlecenia podchodzimy profesjonalnie, dbając o każdy nawet najmniejszy szczegół. Zawsze dotrzymujemy ustalonych w umowie terminów, realizując przy tym zlecenia z wysoką starannością. Możesz generować duży zysk przy niskich kosztach. Dopełnienie wszystkich formalności wymaga bowiem wiele pracy, a co za tym idzie – również mnóstwo czasu. Dzięki usługom naszego biura rachunkowego zyskasz cenny czas na rozwijanie swojej działalności.

 

Sukcesywnie eliminujemy wszystkie błędy

Posiadamy dużą wiedzę na temat prawa podatkowego oraz procesów administracyjnych, które co jakiś czas się zmieniają. Chronimy Twoją firmę przed niepożądanymi kontrolami spowodowanymi brakami w obsłudze księgowej. Zapewniamy rzetelną i profesjonalną jakość naszych usług oraz spójność i eliminację niedopatrzeń w dokumentach. Stosujemy politykę rachunkowości, realizując rozwiązania dopuszczone ustawą, zapewniające wymaganą jakość sprawozdań finansowych. Dzięki temu unikniesz problemów z Urzędem Skarbowym.Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zadzwoń do nas: tel. 22 614 14 94, 501 576 846 lub napisz e-mail: biuro@gem-finanse.pl