Kompleksowe doradztwo

 

Zapewniamy gruntowne doradztwo w zakresie planowania działalności gospodarczej

Doradzamy, jak wybrać przedmiot biznesu oraz formę prawną, zgodną z Polską Klasyfikacją Działalności. Informujemy, jak zarejestrować firmę, podajemy możliwości składania wniosku. Wybieramy formę opodatkowania, zgłaszamy do ubezpieczenia. Omawiamy działalność reglamentowaną, jeśli przedmiot działalności objęty jest obowiązkiem uzyskania licencji, koncesji czy też wpisu do rejestru działalności regulowanej, które wydają organy państwowe. Analizujemy, jakie czynności na gruncie prawnym i podatkowym są konieczne, co należy wykonać najpierw, na co trzeba uzyskać zgodę, czy są potrzebne zaświadczenia lub licencje. Doradzamy, jak wybrać dogodne konto bankowe. Kompleksowo doradzamy i przedstawiamy przepisy prawne i rozporządzenia regulujące proces zakładania firmy. Wszystko po to, aby ułatwić Ci skuteczny start w świecie biznesu.

Doradzamy, jak utworzyć profesjonalny biznesplan

Doradzamy, jak utworzyć skuteczny biznesplan, aby uzyskać dotację lub kredyt bankowy na rozpoczęcie działalności własnej firmy. Przedstawiamy korzyści, jakie produkt lub usługa dostarczy potencjalnym klientom. Doradzamy, jak zaprezentować produkt lub usługę z punktu widzenia przyszłych klientów. Określamy unikatowe cechy produktu, biorąc pod uwagę konkurencję.

Najwyższy standard obsługi w zakresie doradztwa podatkowego.

Posiadamy bogatą wiedzę i doświadczenie. Zapewniamy najwyższe standardy obsługi doradztwa księgowego i doradztwa podatkowego. Wskazujemy aktualne rozwiązania, dobieramy najbezpieczniejsze z nich. Służymy pomocą pod względem księgowo-podatkowym oraz prawnym. Przygotowujemy szczegółowe analizy. Skutecznie doradzamy w podjęciu optymalnych i bezpiecznych decyzji. Gwarantujemy rzetelną i kompleksową obsługę księgowo-prawną, w oparciu o bogate doświadczenie podatkowe naszej eksperckiej kadry.

Zapewniamy wszystkie potrzebne dokumenty oraz tajemnicę informacji

Udostępniamy wszystkie opcjonalne wzory umów, oświadczenia oraz inne dokumenty niezbędne do funkcjonowania firmy. Zapewniamy profesjonalną, internetową obsługę wraz z zachowaniem tajemnicy uzyskanych informacji. Doradzamy, jak ograniczyć ryzyko podatkowe oraz koszty własne oraz udzielamy rzetelnych i aktualnych informacji, niezbędnych do właściwego zarządzania firmą, np. raportów finansowych i zarządczych.Doradztwo podatkowe

Zapewniamy profesjonalne doradztwo podatkowe w naszym Warszawskim biurze rachunkowym.

Kompleksowo świadczymy usługę w zakresie doradztwa podatkowego. Pomagamy firmom, przedsiębiorcom i osobom prywatnym, np. w rozliczaniu z Urzędem Skarbowym. Nasz doradca podatkowy na bieżąco informuje o wszystkich zmianach podatkowych, w związku z tym nie musisz się przejmować uzupełnieniem dodatkowych dokumentów. Twój doradca podatkowy wypełni je za Ciebie oraz dokona interpretacji zmieniających się przepisów w kontekście Twojej firmy. Dzięki temu unikniesz dodatkowych problemów i ograniczysz wydatki.

Nasz doradca jest ekspertem prawa podatkowego

Nasz doradca podatkowy posiada aktualne uprawnienia z zakresu udzielania porad w sprawach doradztwa podatkowego, prowadzenia każdej formy księgowości, jak również reprezentowanie klienta na wszystkich obszarach procedur podatkowych oraz sądowo-administracyjnych. Doradza i załatwia za Ciebie wszystkie niezbędne formalności, ograniczając twój kontakt z urzędami do minimum. Dzięki temu będziesz mógł zająć się sprawami firmy i mieć pewność, że te formalności zostaną wykonane w sposób profesjonalny i zgodny z przepisami. Nasz doradca podatkowy w biurze rachunkowym w Warszawie jest ekspertem przepisów prawnych podatkowych, ekonomii i finansów. Posiada stosowne uprawnienia. Dobrze zna sytuację gospodarczą i dzięki temu jest w stanie zaproponować korzystne rozwiązanie dla Twojej firmy.

Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zadzwoń do nas: tel. 22 614 14 94, 501 576 846 lub napisz e-mail: biuro@gem-finanse.pl