Kadry i płace

 

Sukcesywnie redukujemy koszty i zwiększamy wydajność

Proponujemy kompleksową księgowość dla przedsiębiorców w trzech dzielnicach Warszawy – Białołęce, Włochach i Śródmieściu. Biuro GEM zapewni Państwu rzetelną administrację wynagrodzeń oraz analizę kosztów związanych z drukowaniem rozliczeń, zakupem i aktualizacją oprogramowania kadrowo-płacowego, a także opłaceniem etatów oraz szkoleniem pracowników.

Świadcząc usługi kadrowe do naszych zadań należy między innymi skrupulatne naliczanie wynagrodzeń, dzięki czemu zyskują Państwo czas, np. na rozwój firmy, nie obciążając własnych, etatowych pracowników dodatkowymi zadaniami.


Dokładnie, rzetelnie i szybko realizujemy usługi kadrowo-płacowe

Zapewniamy nowoczesne rozwiązania technologiczne i zatrudniamy wykwalifikowany personel świadczący usługi kadrowe. Wszystko to gwarantuje naszym Klientom najwyższej jakości obsługę. Posiadamy najnowsze oprogramowanie oraz specjalistyczną wiedzę, popartą wieloletnią współpracą z prestiżowymi firmami z różnych branż.

Terminowo zarządzamy listą płac, nawet w przypadku napływu pracowników tymczasowych, dla których tworzymy dodatkową oddzielną dokumentację. Nasze biuro księgowe podejmie się również wykonania analizy formy zatrudnienia pod kątem kontroli ZUS. Oferujemy rachunkowość na najwyższym poziomie.


Jesteśmy ekspertami w branży kadrowo- płacowej

To, co wyróżnia nasze biuro księgowe na tle innych firm to indywidualne podejście do każdego Klienta – niezależnie czy jest to mała działalność, czy duża korporacja. Dzięki temu w krótkim czasie zmieniamy Państwa firmę na lepsze. Jesteśmy gronem wyspecjalizowanych oraz doświadczonych profesjonalistów świadczących usługi kadrowe oraz płacowe, którzy dysponują odpowiednią wiedzą, poszerzaną każdego dnia. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży rachunkowej i kwestiach związanych z obsługą pracowników i personelu. Na życzenie Klienta zapewniamy zryczałtowaną obsługę BHP lub współpracujemy z ekspertami od BHP.


Zapewniamy najwyższą jakość usług informatycznych i kadrowych

Gwarantujemy łatwy dostęp do informacji związanych z personelem i płacami. Dzięki profesjonalnym rozwiązaniom informatycznym generujemy szersze możliwości tworzenia listy płac i przygotowania innej niezbędnej dokumentacji. Nasze usługi kadrowe obejmują tworzenie gotowych raportów, zestawień, czy też analiz danych, dzięki którym o wiele łatwiej mogą Państwo zarządzać kapitałem ludzkim w firmie.

Dysponujemy profesjonalnymi systemami informatycznymi przeznaczonymi dla księgowości i rachunkowości oraz wykwalifikowanymi pracownikami, działającymi na terenie Warszawy. Stale modyfikujemy świadczone usługi i dopasowujemy je do zmieniających się potrzeb i oczekiwań Klientów.


Zapewniamy bezpieczeństwo przetwarzania danych

Świadczona przez nas na terenie Warszawy profesjonalna obsługa księgowa, rachunkowość i prowadzenie spraw związanych z pracownikami daje Państwu gwarancję całkowitej poufności dokumentów personalnych. Wszelkie działania w ramach których wykonywana jest obsługa kadrowa i płacowa Państwa firmy przeprowadzane są w rzetelny i zgodny z prawem sposób.

Współpraca z naszym biurem pozwoli Państwu w ten sposób uniknąć nieprzyjemności i negatywnych konsekwencji związanych z nadużyciem danych osobowych w firmie oraz, w przypadku nierówności w wynagrodzeniach, także konfliktów interpersonalnych między pracownikami.


Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zadzwoń do nas: tel. 22 614 14 94, 501 576 846 lub napisz e-mail: biuro@gem-finanse.pl