Controlling

 

Zapewniamy skuteczny controlling.

Nasze biuro rachunkowe posiada siedziby w trzech dzielnicach Warszawy - Białołęka, Włochy oraz Śródmieście. Zapraszamy tam wszystkie firmy chcące wykonać profesjonalny controlling, czyli zintegrowany system wspomagania procesu zarządzania strategicznego oraz operacyjnego.

W ramach usługi przeprowadzamy skrupulatne analizy finansowe - zbieramy, badamy oraz przetwarzamy dane kluczowe, niezbędne przy podejmowaniu przez przedsiębiorców strategicznych decyzji. Zajmujemy się także kontrolą i rozpatrujemy oraz oceniamy wyniki uzyskiwane w Państwa firmie – w celu wskazania i usunięcia ewentualnych nieprawidłowości.


Zapewniamy kompleksowe analizy finansowe w naszym Warszawskim biurze rachunkowym.

Przygotowujemy skrupulatne analizy finansowe i przeprowadzamy prognozy, w tym m.in. bilans, zestawienie zysków i strat, przepływy pieniężne czy badania metodą wskaźnikową. Oferujemy profesjonalną pomoc w dokładnym i całościowym zbadaniu kosztów, jakie ponosi firma w związku ze swoim funkcjonowaniem.

Controlling polecamy nie tylko wielkim korporacjom, ale także małym i średnim firmom. Nasze biuro rachunkowe pomoże w sprawniejszym i bardziej wydajnym zarządzaniu przedsiębiorstwami z różnych branż. Po przeprowadzonych działaniach pomagamy firmom również w wytyczaniu prawidłowej, dającej możliwości rozwoju drogi na przyszłość.


Gwarantujemy rzetelne budżetowanie jako jeden z elementów skutecznego zarządzania firmą.

Jednym z najbardziej istotnych elementów analizy finansowej jest rzetelne budżetowanie. Biuro rachunkowe GEM to miejsce, w którym doradzamy warszawskim przedsiębiorcom jak ograniczyć koszty oraz poprawić efektywność pracy firmy, a tym samym zwiększyć zyski. Sporządzamy oraz kontrolujemy budżet firmy i przeprowadzamy profesjonalny, całościowy controlling.

Do każdego z naszych Klientów podchodzimy indywidualnie, dlatego za każdym razem tworzymy mierniki i wskaźniki oceny dopasowane do sytuacji danego przedsiębiorstwa. Podczas pracy bazujemy na nowoczesnych systemach informatycznych, zapewniających szybsze i bardziej efektowne działanie.


Kompleksowo analizujemy przepływy pieniężne.

Ważnym elementem controllingu jest również monitorowanie przepływów pieniężnych. Biuro rachunkowe GEM zatrudnia kadrę specjalistów, którzy zajmą się skrupulatnym notowaniem i tworzeniem zestawienia wypływów i wpływów gotówki do Państwa firmy.

Skupiając się na przepływach pieniężnych obliczamy różnicę wpływów nad wypływami, czyli nadwyżkę gotówki w prowadzonym przez Państwa przedsiębiorstwie, za badany okres. Stosujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne gwarantujące precyzję badań i rzetelność statystyk. Do współpracy zapraszamy firmy z Warszawy –przede wszystkim z Białołęki, Włoch i Śródmieścia.


Tworzymy kalkulację określonych produktów.

Dobrze wykonana analiza finansowa przedsiębiorstwa obejmuje szereg powiązanych ze sobą czynności. Dlatego nasze warszawskie biuro rachunkowe bada sytuację firmy, po czym udziela informacji odnośnie poziomu i kontroli kosztów oraz ustalenia cen. Zajmujemy się tworzeniem profesjonalnych kalkulacji - obliczamy jednostkowy koszt konkretnego produktu lub usługi świadczonej przez naszego Klienta.

Kalkulacja to jedna z czynności, składających się na controlling. Dzięki niej przedsiębiorca uzyskuje niezbędne dane, potrzebne do prawidłowego i zyskownego zarządzania firmą, na poziomie strategicznym i operacyjnym.


Chcesz skorzystać z naszych usług?

Zadzwoń do nas: tel. 22 614 14 94, 501 576 846 lub napisz e-mail: biuro@gem-finanse.pl